Z myślą o ludziach…

[…] Od kilku lat z powodzeniem obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze, którym świadczymy pomoc z zakresu różnych dziedzin prawnych jak i doradzamy w planowaniu celów oraz podejmowaniu decyzji, które mają znaczący wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Zawsze w swoim działaniu, dążymy do zrozumiałego objaśnienia przedstawionego problemu. Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, wybierając podczas konsultacji z klientem jak najlepszy sposób rozwiązania dający zamierzony efekt. Przez zaproponowanie Państwu szerokiej pomocy, nasza oferowana obsługa staje się konkurencją dla innych.

Stworzyliśmy nowy sposób rozliczania płatności obsługi, jaki nie posiadają inne podmioty oferujące pomoc prawną. Z każdym klientem jesteśmy w stałym kontakcie podczas prowadzenia powierzonej nam sprawy.

Od długiego czasu nasze projekty jak i współprace odbywają się na zasadzie wolontariatu. W tym zakresie uczestniczyliśmy w układaniu jak i tworzeniu projektów pomocowych. Prowadzimy współpracę z Fundacją RODZINA.

Nasza pozycja jest efektem wielu lat pracy – zdobywania doświadczeń oraz zaufania Klientów.

Kancelaria ZMoSP w celu zagwarantowania Państwu usług na wysokim poziomie prowadzi współpracę z radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami, biegłymi sądowymi, tłumaczami przysięgłymi, doktorem nauk prawnych, psychiatrami różnych specjalizacji oraz psychologiem dziecięcym.

Zapraszamy Państwa do współpracy. W celu kontaktu z Kancelarią Prawną prosimy o wypełnienie widocznego formularza lub kontakt telefoniczny.

Wszystkie prawa zastrzeżone Kancelaria Prawna ZMoSP