Zakres usług..

Wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie oraz poprzez nieustanne samodoskonalenie rozszerzamy zakres oferowanych usług, chronimy Państwa prawa i interesy, opierając się przede wszystkim na wiarygodności i zaufaniu naszych klientów. Każdemu klientowi jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania zapewniające pełną realizację jego woli, wskazując jednocześnie na skutki prawne podejmowanych przez niego decyzji. W naszej pracy korzystamy z aktualizowanych baz aktów prawnych wraz z orzecznictwem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu każdego klienta oraz cen usług prawnych stworzyliśmy platformy do obsługi spraw na odległość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji , na pytania odpowiadamy zarówno telefonicznie jak i przez podane adresy elektroniczne.

Kancelaria ZMoSP zajmuje się udzielaniem porad prawnych zarówno w siedzibie firmy podczas indywidualnych spotkań oraz przy użyciu środków komunikacji na odległość.

Kancelaria ZMoSP jako jedyna w kraju zmodyfikowała platformy komunikacyjne przez co usprawniła przepływ każdej informacji przekazywanej od klienta.

Kancelaria ZMoSP udziela jako nieliczna porad prawnych przez obsługę telefoniczną.

Zakres tematyczny opiewa między innymi takie dziedziny jak:

- szerokie prawo cywilne;

- prawo rodzinne;

- prawo zobowiązań;

- prawo spadkowe;

- prawo pracy;

- prawo administracyjne;

- prawo gospodarcze;

- prawo karne i wykonawcze;

W przedstawionym zakresie sporządzamy również pisma, pozwy, odwołania, inne, w zależności od potrzeb, sytuacji prawnej oraz trwającego postępowania sądowego.

Wszystkie prawa zastrzeżone Kancelaria Prawna ZMoSP